ALPHA TEST

 

Alpha aşamasında yazılımın en temel işlevlerinin istendiği gibi çalışıp çalışmadığı kontrol edilir. Program, minimum gereksinimleri karşılıyorsa aşamayı geçebilir. Süreç dikkatle yönetilir ve aktarılır. Mevcut işlevler, ürünün son halindeki işlevlerin hangileri olacağını gösterecektir.

Alpha test aşaması kapsamlı olmadığından çoğunlukla projedeki isimler tarafından gerçekleştirilir ancak profesyonel bir bakış açısıyla sürdürülmesini isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Oyun tutkunu ekibimiz tarafından test işlemi başarı ile gerçekleştirilip en doğru şekilde tarafınıza raporlanır ve talep etmeniz doğrultusunda Beta test aşamasına geçilir.
 

 

OYUN ÇEVİRMENLİĞİ

 

Anadili Türkçe olan ve sıkı bir gamer olan çevirmenlerimiz tarafından, resmi tercümanlar da projede tutularak pek çok dilden Türkçe ‘ye oyun çevirmenliği hizmeti veriyoruz. Avrupa ve Asya dilleri başta olmak üzere pek çok dilde oyun çeviri hizmeti sağlıyoruz. Oyun Kodları ve Yönergelerinin Çevrilmesi Türkiye piyasasına girecek oyunların kodları ve yönergeleri anadili Türkçe olan ve yabancı dile hakim yazılım ekibimiz, gamer ekibimiz ve resmi tercümanlarımızla Türkçe ’ye kusursuz biçimde çeviriyoruz.

Oyun içi Audio (Ses) Çevirisi Türkiye piyasasına girecek oyunların içinde yer alan sesler (konuşmalar) anadili Türkçe olan ve yabancı dile hakim yazılım ekibimiz, gamer ekibimiz ve resmi tercümanlarımızla Türkçe ’ye kusursuz biçimde çeviriyor ve teslim tarihine sadık kalarak teslim ediyoruz.
 


BETA TEST

 

Oyun tutkunu arkadaşlarımız tarafından oyunun hataları bulunur. Kullanımı kolaylaştıracak şekilde işlevler, arayüz ve grafikler test edilir ve sorunların ortadan kaldırılması amacıyla raporlanır. 

Kapalı Beta ile iç ekibimizin test edebileceği bir sistemde hizmet verilir. Oyuncularımız denedikleri oyuna odaklanır ve oyunda olmaktan, test ediyor olmaktan zevk alırlar. Açık Beta ile herhangi bir kullanıcının yazılımı indirip deneyebileceği sürecin yönetimi ile uluslararası hizmet verilir. Limitli kişi sayısı ile ya da limitsiz sürecin kontrolü ve verileri tarafımızca gerçekleştirilerek en doğru ve faydalı verilerle raporlanır.
 

Copyright SurrealRoom . Hakları saklıdır.