ÜRÜN FOTOĞRAFÇILIĞI

 

SurrealRoom olarak eğitim ve gelişime çok önem veriyoruz. Bu yüzden bizden destek isteyen girişimcilere kapımızı her zaman açıyoruz. Onlara görsel konsept, reklam ve iletişim stratejisi mentörlüğü ile başarı olmaları için gereken tüm desteği sağlıyoruz. Eğitimlerimizin bir kısmı uzaktan eğitim ile mümkün.

Alanlar;

a. Dijital Tasarım
b. Dijital Pazarlama Araçları
c. Sosyal Medya ve Blog
d. İçerik Yazarlığı
e. Sunum Teknikleri


 

 


 FOTOĞRAF ÇEKİMİ
 

 Kariyer değişikliği yapmak isteyen, kendi ajansını kurmak isteyen, freelance işler yapmak isteyen, kendi işletmesini   kurmak isteyen, nereden başlaması gerektiğini bilemeyen kişilere destek vermekteyiz. Home ofis bir freelancer da   olsanız, bir küçük işletme adayı da olsanız ya da kurumsal işletme kuracak da olsanız bu hizmetlerden   faydalanabilirsiniz. Standart uygulamalardan değil kişiye özgü ihtiyaç ve çözümlerden yola çıktığımız bir mentörlük   programıdır. Uzaktan danışmanlık ile mümkündür.

 Alanlar;

 a. Tüm Eğitim & Danışmanlık Konuları
 b. Marka Danışmanlığı
 c. Ajans Kurulum
 d. Teşvik Programları

 

 


TANITIM FİLMİ 

 

Home ofis bir freelancer da olsanız, küçük bir işletme ya da kurumsal işletme de olsanız bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Görsel konsept, reklam ve iletişim stratejisi mentörlüğü ile başarı olmaları için gereken tüm desteği sağlıyoruz. Dijital Eğitim alanının tüm konularını kapsar. Uzaktan ya da birebir danışmanlık mümkün.

Alanlar;

a. Dijital Tasarım Dinamikleri
b. Dijital Pazarlama Araçları
c. Sosyal Medya ve Blog
d. İçerik Yazarlığı
e. Web - Yazılım Dünyası

 

 
Copyright SurrealRoom . Hakları saklıdır.