SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Markanın hedef kitlesine nokta atışı ulaşır. Sosyal medya hesaplarını açar, düzenler, metin yazar, post grafik tasarımı, video gibi görseller üretir, planlar, kampanya yönetimi yapar. Hesabın taze fikirler ile yoğun sosyal medya trafiğinde öne çıkmasını sağlar. İyi bir sosyal medya yönetimi size imajdan çok daha fazlasını vaat eder. Örneğin satış gibi, daha fazla müşteri gibi. 

Alanlar;

- Marka ve Hedef Kitle Analizi
- Konsept Tasarım
- Tasarım ve Post Paylaşım
- İçerik Yönetimi
- Organik Takipçi Yönetimi
- Kampanya Yönetimi
 


SOSYAL MEDYA REKLAMCILIĞI

Sosyal medya reklamcılığı, kısa sürede en fazla kişiye ulaşmayı hedefleyen bir reklam türü. Kısa sürede en fazla kişiye ulaşmayı hedefleyen, ölçülebilir, kontrol edilebilir ve milyonlarca insana ulaşılması mümkün olan, kitlelere daha hızlı yayılma imkânı veren bir seçenek. Sosyal medya reklamcılığı dışarıdan basit gibi görünse de profesyonel ellerde olması en efektif sonucu verir.

Kullandığımız sosyal medya reklam mecraları;

- Instagram Reklamcılığı
- Facebook Reklamcılığı
- Youtube Reklamcılığı
- Linkedin Reklamcılığı
- Whatsapp Reklamcılığı
 


DİJİTAL STRATEJİ

Özellikle son yıllarda global anlamda büyük bir teknolojik ilerleme yaşanıyor ve bu durum son sürat bir dijitalleşmeyi beraberinde getirdi. Markalar dijitale uyumlandığı sürece başarısını koruyacak ve daha da ileri taşıyacak bir duruma geldiler. Dijital ortam markaların artık sanal vitrini ve dijital varlığınızın gücü ancak doğru, planlı bir strateji ile mümkün. Surrealist kreatiflerimiz ve analitik uzmanlarımız ile dijital varlığınızı şimdi güçlendirin. 

 

Dijital Strateji Basamakları:

- Dijital Varlık Analizi
- Rakip ve Piyasa Analizi
- Yorumlama ve İletişim
- Dijital Kültür Ortamı Yaratma
 

 
Copyright SurrealRoom . Hakları saklıdır.